Starlet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starlet

Sztáros szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Let's be friends! Hayden & Nina

Go down 
SzerzőÜzenet
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. May. 08.
Age : 35

Let's be friends! Hayden & Nina Empty
TémanyitásTárgy: Let's be friends! Hayden & Nina   Let's be friends! Hayden & Nina Icon_minitimeSzomb. Május 14, 2011 2:48 am


Let's be friends! Hayden & Nina Images?q=tbn:ANd9GcTyuMmz_3BHFk-cE71skO0owaKVCtO9CsVOy9n9OsKlnjnTDXrhLet's be friends! Hayden & Nina Images?q=tbn:ANd9GcTyuMmz_3BHFk-cE71skO0owaKVCtO9CsVOy9n9OsKlnjnTDXrhLet's be friends! Hayden & Nina Images?q=tbn:ANd9GcTyuMmz_3BHFk-cE71skO0owaKVCtO9CsVOy9n9OsKlnjnTDXrh

Éppen egy kávézó felé tartottam egy kis pihenésre. A napszemüvegen keresztül minden olyan másnak tűnt. Tisztára, mintha beborult volna az és vagy fene tudja… Felemeltem a szemüveget, bár ne tettem volna, elvakított a fény. A nap tűzött. Elvakított. Visszatettem a szememre és egyből jobb volt. Találtam egy kellemesnek tűnő kávézót. Leültem egy napernyő alá és a fejemre toltam a napszemüveget, ami így hajráfként szolgált. Pár pillanat múlva megjelent a pincérnő, hogy felvegye a rendelésemet.
- Mit hozhatok önnek? – érdeklődött a barna copfos lány.
Sosem láttam még itt, és azért már jártam itt párszor. Nyilván új lehet. Ezért mosolyogva válaszolok neki, hiszen még nem találkoztunk és nem ismerheti az ízlésemet.
- Nos, szeretnék egy Latte Macchiato-t és egy szelet csokoládétortát – felelem vidáman, elvégre fogjuk rá, hogy jó kedvem van.
Igaz, hogy most vagyok túl a szakításomon Wlad-dal. De ezt mindketten tudtuk, hogy távolság nem leküzdhető túl könnyen. És amúgy is ezek után is jó barátok maradunk, véleményem szerint. Közben a kis pincérnő eltűnik, majd visszasétál a kávémmal. Beleöntök kettő zacskózott cukrot majd a villámmal kezdem el piszkálni a csokoládétortát. Bekapok, egy falatot majd leöblítem egy kis kávéval. Majd közbenézek. Senkit nem látok, akit be tudnék fogni némi beszélgetésre. Hátrébb tolom a tányért és előkeresem a táskámból a piciny laptopot. Elvégre nem szeretek mindent az iPhonon olvasni. Bekapcsolom, és már olvasom is a friss híreket a neten. A szalagcímek mind velünk vannak tele. Komolyan az embereknek nincsen jobb dolguk? Legörgetem és csak a szalagcímeket olvasom melyek között ilyenekt lehet találni… Véget ért a nagy szerelem? Hayden és Wladimir szakított! Továbbnézelődöm. Hayden Panettiere szakított párjával. Aszta! Címlap sztori lett belőlem egy ilyen apróság miatt. Ez már komolyan mondom röhejes. Néha kicsit békén hagyhatnának minket is mert szerintem ennyi jár nekünk. Becsukom a gépet és a táskámba süllyesztem, majd elkezdem kissé dühösen majszolni a csoki tortámat…

Vissza az elejére Go down
 
Let's be friends! Hayden & Nina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lets break the rules Nina&Ian
» Little Black Box by: Hayden
» True Friends Ian and Mischa
» Be a Legend xoxo Hayden & Chace
» Nina's Iphone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Starlet :: Hanging on having fun on the main street :: Cafes and Restaurants-
Ugrás: