Starlet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starlet

Sztáros szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 True Friends Ian and Mischa

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ian Somerhalder

Ian Somerhalder


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Apr. 27.

True Friends  Ian and Mischa Empty
TémanyitásTárgy: Re: True Friends Ian and Mischa   True Friends  Ian and Mischa Icon_minitimeVas. Május 01, 2011 4:00 pm

True Friends  Ian and Mischa Im1m True Friends  Ian and Mischa 62024839

Mischa Barton. Kinek mi jut eszébe erről a névről? Nekem a legjobb barátom, a dögös modell, aki annyit utazik a világban, hogy azt sem tudom, hogy mikor van éppen itthon. Ez szomorú, mert régebben sokkal többet jártunk össze. Önzőség lenne azt kívánni, hogy mindig legyen itthon és álljon készen, ha nekem éppen kedvem van vele találkozni. Én örülök a sikereinek, mert már nagyon régóta ismerem és tudom, hogy mindig is az volt az álma, hogy színésznő legyen. Emellett persze megy neki a modellkedés is, de az már csak mellékes. Halványan elmosolyodom az sms láttán és rápillantok az órára. Azt mondja, hogy tízkor találkozzunk a szokásos helyünkön. Nos, ez a szokásos helyünk kifejezés nagyon tetszik, mert mostanában nem jártunk ott, maximum a régebbi szokásos helyünk. Tehát, most éppen itthon van, sőt mi több, most éppen rá is ér. Rám is ér. Azért hangsúlyozom ezt így ki, mert ő bárki mással eltölthetné az idejét, mégis velem akar találkozni. Hogy milyen édes ez tőle. Most éppen öt óra van, azért még van időm a találkozóig. Nem írok neki vissza, tudni fogja, hogy elmegyek. Addig is valamivel el kellene ütni az időt. Mondjuk nézhetnék valami hülye filmet vagy ilyesmi. Lassan felkeltem az ágyból és a tv felé sétáltam.
Pár órával később
A film szereplői közül számomra egyik sem ismerős, még akkor sem, ha a nevüket látom. Ez már a harmadik film, amit megnéztem és azt kell mondjam, hogy ezt kivételesen élveztem. Az édes semmittevés nagyon jó dolog, csak nem nekünk, mert mi állandóan pörgünk és szinte sosincs szabadidőnk. Nem akarok panaszkodni, mert ez remek dolog, ez volt az álmom, de néha nem is olyan könnyű. Lassan kelek fel és nézek az órára. Fél tíz. Van még egy kevés időm, de hamarosan indulnom kell. Mivel valószínűleg alkoholt is fogyasztani fogok, ezért nem megyek kocsival, inkább taxival. Nyújtózkodom, aztán elindulok a gardróbom felé. Remélem, hogy Mischa valami rövidben lesz és kilátszanak majd a szexi lábai, mert imádom őket. A hatalmas öltözködésem után lassan indultam el a nappali felé. Olyan rossz egyedül lakni ebben a hatalmas lakásban. Megállok és körülnézek. Még mindig ugyanott van minden és most az egyszer nagyon hiányzik valaki, aki esetleg elrakja őket onnan. Tudom, hogy biztosan mérges lennék rá, de legalább lenne valaki, aki egyébként nagyon szerethetek. Irigylem Paul-t és Torrey-t, ők már össze is házasodtak. Elhessegetem ezeket a gondolatokat és inkább tovább sétálok egyenesen a konyhába. A telefonom a zsebembe van, már csak a kulcsom kell és pár dollár. Miután megbizonyosodtam arról, hogy minden rendben van és mindent elraktam, kiléptem a lakásomból és lesétáltam. A lakás, amit vettem, egy olyan házban van, ami össz-vissz négy emeletes, szóval végül is nem sétálok olyan sokat. Ahogy leérek az egyik szomszéd rögtön mosolyogva üdvözöl. Nem akarok bunkó lenni, de mivel olyan gyorsan el is megy, nem köszönök vissza. Nem vagyok süket, hallottam, csak nem volt időm válaszolni. Körülnézek az utcán és nem látok semmi extrát. Szerencsére, a szokásos helyünkön biztosan nagyon sokan lesznek, akik kíváncsiak ránk. Mischa a legjobb barátom, néha úgy gondolom, hogy jobb, mint Nina, de aztán rájövök, hogy mind a ketten másban erősek és emiatt nem lehet őket összehasonlítani. Imádom őket és ők a legjobb női haverjaim. Fogok egy taxit és elmondom neki, hogy hova akarok menni. Először csak néz, de miután másodszorra is elmondtam a címet, el is indul. Utálom az olyan sofőröket, akik ezt csinálják. Biztos vagyok benne, hogy valójában már elsőre meghallotta, csak azért rákérdezett még egyszer. Amikor megérkezem, kifizetem, majd kiszállok. A szokásos felhajtás egy szép estén, egy nagyon népszerű helyen. A nők elkezdenek sikítozni, és a nevemet kiabálják. Ezek azok a nők, akik képesek egész este sorban állni, csak azért, hogy ihassanak egy koktélt. Dobok egy mosolyt, aztán pedig a kidobó fiúhoz sétálok, aki már várt. Mosolyog, majd beenged. Nem szeretek visszaélni azzal, hogy híres vagyok, de azért vannak előnyei. Amikor belépek megpillantom a lányt, akit már nagyon, nagyon régóta nem láttam. Ott ült és valószínűleg még nem látott meg. Én lassan elindultam felé és aztán megálltam mögötte. Féloldalasan ült és emiatt biztos vagyok benne, hogy hamar észrevesz. Nem szólaltam meg, nem mozdultam meg, csak szépen végigmértem. Szerencsére olyan ruhában jött, amiben a lábai tökéletesek. Elmosolyodom még szélesebben és várom, hogy észrevegyen.
Vissza az elejére Go down
Mischa Barton

Mischa Barton


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Apr. 30.

True Friends  Ian and Mischa Empty
TémanyitásTárgy: True Friends Ian and Mischa   True Friends  Ian and Mischa Icon_minitimeVas. Május 01, 2011 5:08 am

True Friends  Ian and Mischa 308fm0w

Ma van az utolsó napom a "szabadságomból" ki kell élveznem. Egész nap azon gondolkodtam, hogy mivel üssem el az időt. Ha nincs fotózás fél ember vagyok. Egy hétig üdültem a Bahamákon, itthon meg nem kapom a helyem.
Felkucorodok a kanapén és ekapcsolom a tévét, de sokáig nem szórakoztat. Sem a zeneadó, sem a filmek. Már minden kezd unalmas lenni. Lehet, hogy velem van baj. Elnyúlok a kanapén és akkor bevillan a fejembe egy arc. Egy arc, amit már rég nem láttam, egy bájos mosoly tulajdonosa. A legjobb barátom Ian Somerhalder. Vele mindig lehet bulizni, szórakozni, sőt még beszélgetni is, nekem rá van szükségem. Felkapom az asztalról az Iphonom és nyomok egy SMSt Ian-nak, hogy tízkor találkozzunk a kedvenc helyünkön. Biztos vagyok abban, hogy szabaddá teszi magát és eljön. Rápillantok az órámra. Fél 5. Tökéletes, ez azt jelenti, hogy van időm fodrászhoz menni. Gyorsan magamra kapom a kabátomat és kisétálok az utcára. Behúzom a nyakam, hogy az őrült rajongók ne ismerjenek mg és bepattanok a taxiba. A taxis jó néhány másodpercig csak mosolyog, kétszer kell elmondanom neki a címet, mire elindul. Körülbelül tíz percet utazom a sárga járgányban, mikor végre megérkeztem kifizettem az utat és azonnal kipattantam, hazefele inkább gyalog megyek. Besétálok a kdvenc szalonomba, ahol rögtön hellyel kínálnak. Elmagyrázom, hogy egy kis színt szeretnék a hajmnak, semmi mást. A kövérkés fodrásznő bólint, magához hívja az egyik segédjét és nekilátnak a frizurámnak. Gyorsan jár a kezük, szinte azonnal végeznek. Legalábbis nekem másodperceknek tűnt az egész. Elégedetten mosolygok rájuk, és megveregetem a vállukat.
- Köszönöm a segítséget- mondom és kifizetem a munkájukat, majd hazafele robogok. Elmegyek a kedvenc áruházam előtt, de ellenállok a kísértésnek és elsétálok előtte. Nincs már időm vásárolgatni, nem akarom megváratni Iant, tudom, hogy nem szeret várni. Kicsit lassabban érek haza, mint autóval, de fél hétre megérkezek. Fáradtan dőlök el az ágyban, ez a sétá kikészített. Mély levegőt vszek és a gardróbom felé indulok. Mit vegyek fel? Csinos legyek vagy inkább vadító? Hmm... talán mind a kettő. Hosszú percekig keresem a legmegfelelőbb ruhát. Választásom végül egy gyönyörű sötétkék ruhára esett. Felhúzom a harisnyámat, belebújok a ruhámba és csillogó szemekkel indulok útnak. Ismét a taxira maradok, a bup- ig nem fogk gyalogolni, az fix. Jobban összehúzom magamon a kabátomat és bepattanok az autóba. Most szerencsém van. A taxis nem tököl sokáig, azonnal a gázra lép. Mivel a szórakozühely, majdnem a város másik felében van, 20 prc alatt érkezek meg, pedig még dugó sem volt. Kikászálódok a járgányból és megállok a villogó táblák előtt. Itt várjam meg? Vagy bemenjek? Inkább bemegyek. Rámosolygok a fekete ruhás kidobóra, aki már nagyon jól ismer, így csak bólint, nem kérdezősködik. Bemegyek a helyiségbe és azonnal a pulthoz sétálok. Itt fogom megvárni Iant. Rendelek egy pohár Whiskeyt és a táncoló párokat nézem. Alig várom már, hogy a barátom megérkezzen. Az az igazság, hogy giányzik nekem. Vele mindnt meg tudok beszélni és még jó kdvem is lesz tőle.
----------------------------
Kinek: Ian ♥
Szavak száma Fogalmam sincs, de van néhány.
Ezt viselem
Vissza az elejére Go down
 
True Friends Ian and Mischa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mischa Barton albuma
» Let's be friends! Hayden & Nina
» ~ True Diaries ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Starlet :: Hanging on having fun on the main street :: In the city-
Ugrás: