Starlet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starlet

Sztáros szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 10 million fireflies by:Jess and Alex

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




10 million fireflies by:Jess and Alex Empty
TémanyitásTárgy: 10 million fireflies by:Jess and Alex   10 million fireflies by:Jess and Alex Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 5:50 am

10 million fireflies by:Jess and Alex 10
Korán keltem. Iszonyú fejfájással pedig nem is ittam semmit előző este. Nem buliztam egész éjjel , szóval tényleg jó gyerek voltam és nem rúgtam ki a hámból , ennek ellenére mégiscsak rosszul indul a reggelem. Még csak 6 óra volt. Nem bírtam aludni és ettől kis híján az őrületbe kergettem saját magamat. 7ig még elfetrengtem az ágyamba , de aztán már nem tudtam tovább húzni , muszáj volt kimászni az ágyból. Nagy kényelmesen lezuhanyoztam majd felöltöztem. Semmi extrémet nem vettem fel. Egy kék póló , farmer , tornacipő és egy fekete pulcsi. Beállítottam a hajamat és magamhoz vettem az övtáskámat. Nem akartam otthon nekiállni főzni , amiből úgysem sült volna ki túl sok jó , ha ennyire fáradt vagyok. Kimentem és bebuszoztam a kedvenc kávézómhoz. Csendes volt és korán nyitott ami most elég jól jött. Kényelmes fotelek voltak és nagy ablakok. Beültem a kedvenc asztalomhoz ami a sarokban volt. Ide nem nagyon látott be a többi ember , így nem nagyon tudtak bémulni. Nem voltam az a nagy híresség. Messze nem , de voltak páran , főleg tinilányok akik azért felismertek és most erre különösképp nem vágytam. Rendeltem magamnak egy narancslevet és egy sütit. Szombat volt és még elég korán szóval nem nagyon volt itt senki. Nem volt nyüzsgés , nem volt meg az a kellemes kis háttérzaj ami mindig volt. Elővettem a zsebemből a mobilomat és az övtáskámból meg a fülhallgatómat. Összedugtam a két kis szerkezetet és csak az egyik fülembe raktam be a fülest , hogy azért halljak valamit a külvilágból. Elindítottam a kedvenc számomat és közepes hangerőre állítottam. Elhelyezkedtem kicsit a fotelben és csak bámultam kifelé az ablakon. Azért ennek is meg van a varázsa. Ez is azért egy elég jó kis életérzés amikor az ember csak így beül valahova és nyugodtan lazíthat , mindenféle rohanás meg sürgetés nélkül. Az egész kávézónak megvolt a maga egyedi hangulata amit én nagyon kedveltem. Szerettem itt lenni. Sajnos nem járhattam ide minden reggel. Hmm. Jó is lett volna minden reggelemet így indítani. Kellemes lenne. De lassan nekem is beindul az életem. Nem régen jelentkeztem egy film főszerepére amire úgy néz ki egyenlőre , hogy elég nagy eséllyel pályázok. Elvileg ma kapom meg az értesítot, hogy enyém-e a szerep. Elég jó lenne igazából. Ez lehetne a nagy áttörésem vagy mi. Igazából egyszerűbb út is vezetett volna a filmekhez, de én nem akartam beállni a Disney sztárok közé. Még a csapból is ők folynak és igazából nem hiszem , hogy jómagam beillenék közéjük.
Én szeretnék kitartani a saját egyéniségem mellett. Szóval lehet, hogy most elérem a nagy célt. Sztár lehetnék. Igazi nagy. Ha minden úgy alakul. Monjuk akkor lehet , hogy majd le kell mondanom az ilyen helyekről. Ez mondjuk egy nagy negatívum a sztárságban. Az hogy megváljak az ilyen dolgoktól. A hétköznapi dolgoktól. Nem egyszerű az biztos.

Vissza az elejére Go down
 
10 million fireflies by:Jess and Alex
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We are who we are//Alex & Megan//

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Starlet :: Hanging on having fun on the main street :: Cafes and Restaurants-
Ugrás: