Starlet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starlet

Sztáros szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 We are who we are//Alex & Megan//

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimeHétf. Május 02, 2011 2:27 pm

We are who we are//Alex & Megan// Mm4

Mosolyogva pislogtam rá amikor megfogta a kezemet majd felnevettem amikor futni kezdtünk. Lassan gondolkoztam rajta, hogy tlán el kellene vetődni, mivel a víz ellenállása egyre jobban erősödött, erre Ő megállt és eldőlt, de mindezt természetesen nem egyedül csinálta, elkapta a derekamat aminak az lett az eredménye, hogy elakadtam és hanyatt dőltem vele együtt bár , a dőlés katégóriába Ő tartozott bele, Én inkább az esésbe voltam sorolható azt hiszem. Nevetve felsikkantottam majd belecsobbantunk a vízbe. Nem bírtam sokáig lent maradni, szinte egyből felmentem a felszínre mivel nem sok oxigén maradt még tartalékban a tüdőmben. Nem is volt mély a víz. Kb a derekamig ért és ezt akkor vettem észre amikor felálltam.

Egyébként az, hogy profi vagyok az ágyjelenetekben egy kis túlzás, de több tapasztalatom van mint neki. De azt hiszem ez nem lesz olyan durva de lesz pár forró jelenet. Amit igazából nem bánok. Eddig azt hittem, hogy egy beképzelt rossz fiúval fogok találkozni, aki úgy érzi, hogy minden az övé, és amihez nyúl az arannyá is változik nagy hirtelenjébe. Ez egy pozitív csalódás volt azt hiszem. Jófejnek tűnik és nincs is elszállva szóval értékelem a srácot. Azthiszem jó lesz vele. Jónak tűnik. Sőt azt hiszem még jóban is leszünk és igazából eléggé vonzó fiú. Izmos, helyes, szép a mosolya. Szóval egyenlőre úgy néz ki, ha akarna valamit tőlem, kicsit komolyabbat arra lenne esélye. Kicsit azt hiszem fel is kavarnánk a forgatás körül a vizet, ha lenne valamit. Ezt sokszo csinálják. A két főszereplőt összehozzák, hogy had zsongjanak még a forgatások alatt is a rajongók.

Megvártam amíg Ő is feljött a víz alól. Szinte csak rápillantottam a testére majd gyorsan az arcára néztem, hogy ne legyen olyan feltünő, hogy így nézegetem néha. Ami egyébként teljesen normális szerintem, csak sok esetben kicsit zavarbaejtő tud lenni. De Ő normális tehát nem az, hogy bámul meg ha beszél akkor nem a meleimet nézi és ezt is értékelem de nagyon. Nem sok ilyen srác van. Igazából híresség, szóval Ő természetesnek vehetné, hogy “Ő megteheti” de ennek ellenére nem teszi és ez jó dolog. Szerintem legalábbis. Szeretem ha valaki a sztárság ellenére önmaga tud maradni. A tinisztárokat viszont nem annyira szeretem. Túl korán kezdik és igazából szerintem nem is igazán vannak tisztában a sztáság súlyával. Nincs magánélet. Vagyis van. A házdba bezárva. De az utcára nem mehetsz ki fagyizni, randizni semmi.
Azt hiszem ezt a helyet itt megjegyzem magamnak. Tetszik, hogy ilyen üres és mégsincs túlságosan messze a várostól.

Újra végigsiklattam rajta a tekintetemet majd mosolyogva pislogtam az arcára. Pár vizes tincs az arcomra tapadt, de igazából nem zavartak szóval hagytam…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 3:34 am

We are who we are//Alex & Megan// Alex-alex-pettyfer-6322870-393-500-5


Valószínűleg megleszünk Megannal, olyan barátkozós a csaj, és én is az vagyok. Szeretem a nagy baráti kört, mert senki sem egyforma benne, épp ezért jó, és nem hátrány ha az ember barátja annak akivel egy filmben fog játszani. Nem tudnám két kezemen se megszámolni hány ismerősöm, barátom van, de egy kezemen meg tudnám számolni hányban bízhatok meg, úgy igazából. A helyzet az, hogy nem sokban, pedig az igazán nagy kincs, és igazán örülnék ha Ms. Foxot is idesorolhatnám, vagy valami másnak...
~Oké, Alex.. ebből elég, nem kell fantáziálni.. ~
Lenéztem a földre, és a homokot kezdtem el piszkálni a kezemmel. Az egyik markomba szorítottam a kis szemcséket, a másikat pedig kitártam és beleszórtam a port. Leköti az ember figyelmét, de én nem teljesen erre koncentráltam, most rá figyeltem.. Ilyeneket Kate ellen kell tervezni, mert ilyenkor mindig idegbajt kap, ami vicces, és én mint rossz fiúcska, szeretem őt felhúzni.
-Huhh.. köszönöm szépen! Már kezdtem félni, hogy nem vagyok megfelelő Edward Cullen szerepére..- Nevettem fel hangosan. Humoros kedvemben vagyok, szeretek viccelődni és nevetni is, mondjuk néha olyan dolgokon is képes vagyok jót mulatni, ami nem is olyan mulatságos, de hát ez vagyok én. Sokan mondják, hogy mellettem nem lehet unatkozni, én mindenkit fel tudok vidítani.. Szerintem az a része igaz, hogy mellettem nem lehet unatkozni. Emlékszem, hogy egyszerre rávettem egy igazán jó barátomat, hogy bungejampingozzunk.. Én élveztem, nagyon is élveztem, bár ő azt mondta, hogy szerinte nem volt olyan jó, de szerintem nagyon király volt!
-Akkor profival van dolgom? - Néztem rá szélesen vigyorogva. Szerintem az sosem baj, hogyha a csaj irányít...

Kissé értetlenül néztem rá amikor elkezdett vetkőzni, és már épp elfordultam volna, hogy azért ne legyek tiszteletlen, mikor megláttam, hogy fürdőruha van rajta.. Akkor most fürdünk is?? Az jó lenne szeretek fürdeni és valószínűleg vele is élvezetes lesz.
Gyorsan megittam a maradék jegeskávét és leraktam a fa mellé, majd felveszem ha visszajövünk. Igazából nem is tudtam, hogy most akkor menjek-e vagy ne, még vártam egy kicsit. A szemem újra önkénytelenül siklott végig testén, mikor már csak a bikini volt rajta, tényleg szép lány...
-Ki nem hagynám..- Néztem rá én is ugyanúgy vigyorogva. A polóm alját megfogtam és gyorsan lehúztam magamról. A papucsomból kiléptem. A napszemüvegem most a pólómra dobtam és úgy indultam utána, de a parton megálltam. Őt néztem, ahogy fogja és elveti magát a vízben, elmerül, majd nemsokára újra a felszínre tör. Beljebb léptem, a víz a lábfejemig ért, ő közelebb jött és a kezét az enyémhez érintette.
Értettem a célzást. Egy percig némán bámultam.. ~Ne kövesd a vízcseppek útját Alex!~ Szólt a belső hang, én pedig hallgattam rá . Vigyorogva fogtam meg a kezét és kezdtem el szaladni a vízbe magammal húzva. Csak romboltunk a vízben, az meg csapódott utánunk. Egy hirtelen ötlettől vezérelve megtorpantam, és eldöltem a vízbe, de még gyorsan megfogtam a derekát, hogy ő is velem zuhanjon..

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 2:26 am

We are who we are//Alex & Megan// Mm4

Igen a jeges kávéval eléggé betalált. Alaposak voltak az emberei ami nem probléma természetesen. Legalább figyelmesek és próbálnak jó benyomást tenni ami amúgy szerintem meg lett volna a kávé nélkül is , de így meg plána. Biztosra mentek. Ezt persze értékelem. És Ő is elég figyelmes és elég normálisan viselkedik ami szintén pozitív dolog. Lehetne egy sötét, bunko paraszt is aki teljesen el van szállva magától. De mégsem. Ez azért elég jó. Nagy mázlim van vele. Jó lesz majd vele együtt játszani. Mosolyogva hallgattam a Twilight-os idézetét. Majd halkan felnevettem. Jól csinálta, jó sznész. Az egész elég élethű volt és olyan hihetően adta elő, hogy még a hideg is kirázott ami elég nagy szó. Kicsit zavartan elfordítottam róla a tekintetemet majd eleresztettem egy laza mosolyt.
-Hű… azt hiszem nálam megnyerted a főszerepet a Twilight-ba… talán jobb Edward lettél volna mint Rob… ami azért elég nagy szó mert azért Ő is elég nagy sikert ért el ebben a szerepben… meghódította a tinilányok szívét… majdnem az összesét…-mondtam halkan nevetve.

Észrevettem, hogy nem egyszer mért alaposan végig, de ez igazából teljesen érthető volt. Pasiból van és egyébként is Én is elég alaposan végigmértem. Nem árt, ha tisztában vagyunk egymás testi adottságaival. Nem lepett meg, hogy még nem volt ágyjelenete. Ez igazából semmi különös. Eddig még nem kapott olyan szerepeket, ennyi az egész. Nekem már jutott néhány szóval ez van.
-Igen… nekem már volt szerencsém párhoz…-mondtam nevetve majd kicsit elgondolkoztam miközben a vizet néztem. Megittam a maradék jeges kávémat majd felálltam és teljes nyugodtsággal elkezdtem vetkőzni. Levettem a mellényemet, majd a topomat és végül ledobtam a shortomat. Nem véletlenül voltam ennyire nyugodt, hiszen ezek alatt a ruhadarabok alatt fürdőruha volt rajta. Teljesen egyszerű fekete. A bugyi széle viszont fehér volt. Márkás darab. Az egyik barátnőmtől kaptam nem is olyan régen. Levettem az órámat majd vigyorogva a fiúra néztem.
-Jösz?-kérdeztem egy laza mosollyal, de szinte meg sem vártam a válaszát és már meg is indultam a víz felé. Befutottam a vízbe majd amikor már a combom közepéig ért a víz akkor elvetődtem a vízbe és lebuktam a víz alá. Úsztam egy kicsit majd feljöttem a víz alól. A víz jó volt. Nem volt hideg és nem is volt meleg. Pont jól lehet benne úszni meg minden. Átlátszó volt a víz, a környéken elég tiszta. Kiúsztam a partra majd a fiú elé léptem és egy laza mosollyal felé nyújtottam a kezemet. Ez nekem így alapból jön. A következő teszt… hogy mennyire hajt meg ilyenek, ha hajt-e egyáltalán és mennyire lehet elterelni a figyelmét egy bikinivel. Kiváncsi voltam a reakcióira… meg a sajátjaimra is… tudni akartam mit vált ki belőlem az érintése, hogy ne érjen semmi meglepetés sem majd a forgatás során…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimePént. Ápr. 29, 2011 12:55 am

We are who we are//Alex & Megan// Alex-alex-pettyfer-6322870-393-500-5

Ami engem illet, ezen a partszakaszon még nem jártam. Kicsit furcsának számít az, hogy nincs itt senki rajtunk kívül! Manapság nehéz ilyen partszakaszt találni, de látszik, hogy nem én kerestem, nekem ehhez nem lenne ennyi türelmem, és csak Kate lehet az aki ennyire jól meg tud szervezni egy találkozót. Nem is értem, hoyg mikor talált rá erre a helyre. Szép! Gyönyörű kék a víz... Most ha egyedül lennék, vagy nem épp Megannal akivel most ugye ismerkedni jöttünk, akkor beleugranék ebbe a kékségbe! Nem tehetek róla, nekem minden napra kell egy kis mozgás, vagy éppen nem is olyan kicsi!
Mosolyogva elvette a jegeskávét! Ohh ez azt jelenti, hogy szereti, nem?? Nagyon remélem, hogy kapok egy jó pontot, mert eddigi életünkben semleges volt a viszonyunk, talán ez egy sorsdöntő nap, ma fog eldőlni, hogy milyen viszonyban leszünk: Jó vagy Rossz..
Felemeltem a szemem, és a szemébe néztem. Az arcomra kiült egy megszokott, kedves mosoly. Hmm.... szépek a szemei..
-Áhh semmiség.. reméltem, hogy szereted!- Bájosan mosolyogtam rá a továbbiakban. Ez a mosoly már valahogy az arcomhoz nőtt. Az embernek mindig mosolyogni kell, a kamerába, fotózáson, az utcán, ha letámadják a rajongók, és valahogy ez már szokássá vállt az eltelt idő alatt...
Éreztem, hogy szeme lejjebb siklik rajtam, de én nem akartam most végignézni rajta. Persze biztosan meg fogom magamnak jobban nézni, mert nem mindennapi lány, de az bunkóság lenne ha az első pillanatban nem rá hanem a testére figyelnék... De majd mikor nem figyel, majd jobban megnézem magamnak.
A kis papírpoharat a számhoz emeltem és finoman belekortyoltam. Igen ezt én is szeretem. Mint az egzotikus dolgokat.. Az, hogy úgy igazán jól végigmért, egyáltalán nem zavart, de elég nehezen tudtam megállni, hogy én ne tegyem ezt, és nem is sikerült. Szemem önkénytelenül szaladt végig testén, és nem mondom azt, hoyg nem tetszett amit láttam..
-Következő Edward Cullen?? Hogy is mondta??- Gondolkodtam el. -"Nem tudod, hogy milyen sokáig vártam rád.Inkább meghalnék, minthogy távol tartsam magamat tőled."- Vágtam igazán komoly, szerelmes arcot. Azt hiszem valami ilyesmit mond Bellának Edward, de nem vagyok benne biztos. Egy pár pillanatig még így néztem rá, utána elkezdtem nevetni.
De ha a viccet félre tesszük, akkor értem, hogy mire gondol, és igaza van. Most míg nem jön ki a Twilight utolsó része, talán egy csöppet lecsengett ez a láz, és bár most egy ideig -valószínűleg- a mi filmünk lesz a rajongás oka..
-Hidd el sokan fognak irigyelni a forró jeleneteknél!- Mosolyodtam el bíztatóan. Ebben biztos vagyok, tényleg Megan szép és szemrevaló lány.. kinek ne jönne be??
Lassan sétálni kezdtünk a parton, mígnem elértünk egy kis fához. Azért nem olyan kicsi ez a fa, ad árnyékot is! A fa alatt leültünk egymás mellé. Nem tudom milyen lesz az új filmünk, de szerintem nagy siker lesz! Már alig várom a forgatást, én szeretek filmeket forgatni, olyan más érzés, hogy akkor az ember más mint amilyen valójában..
A gondolataimból a kérdése húzott ki.
-Nem.. még nem.. - Kissé zavarban éreztem magam emiatt. Még tényleg nem volt ilyen filmem.. és nem is tudom, hogy milyen lesz, vagy mit fogok érezni, és ő mit fog gondolni.. Miközben ő a vizet nézte, én őt vettem szemügyre. Nem vette észre, vagyis szerintem nem. Tényleg szemre való! Jól néz ki, szép lány, vicces, és nőies, szerintem nem is lesznek olyan rosszak a forró jelenetek..
-De biztos vagyok benne, hogy neked már volt!- Néztem rá. Ez így gáz nem? Most biztos ezen fogok lovagolni egy ideig..
A szemem a vízre fordítottam és belekortyoltam az italomba.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 3:37 am

We are who we are//Alex & Megan// Mm4


Írtam pár sort twitterre a mobilomról amíg vártam. Igazából elég korán idertem szóval nem az Ő hibája volt, hogy várnom kellett. Jobbanka éreztem, ha Én érek ide először ésd akkor legalább kicsit körbe tudok nézni és akkor Én már kicsit jobban fogom ismerni a környéket. Aztán végre befutott a Hollywood-i rosszfiú is. Szöszke, magas és izmos. A legtöbb lány hanyatt dobná magát tőle, Én viszont már megszoktam az ilyeneket. Elöbb látni akarom a belsőjét is mielőtt levez a lábamról. Aztán még bocsánatot is kért mert késett megjegyzem maximum 3-4 percet. Halványan elmosolyodtam. Jeges kávé. Szóval utánanéztek kicsit, hogy mi a kedvenc. Mosolyogva átvettem tőle.
-Szia… semmi gond és köszönöm…-mondtam mosolyogva. Kicsit műmosoly volt, de most ennyire tellett tőlem. Alaposan végigmértem a srácot. Igazából pont ilyenfajta fiú kell majd a szerepre úgyhogy gondolom Ő volt a tökéletes választás. A bemutatkozással egyikünk sem fáradozott. Mindketten teljes mértékben tisztában voltunk a másik kilétével. Azért azt el kell ismernem, hogy job mint amire számítottam. Úgy tűnik jólnevelt kölyök és azért nem néz ki rosszul ezt beismerem.
-Szóval… a filmről annyit, hogy szerintem nem nagy durranás legalábbis jelenleg, de a mai fiataloknak ez kell és minden bizonnyal te leszel a szépfiú akiért megőrülnek majd… a következő Edward Cullen….-mondtam halkan nevetve és beleittam a kávéba. A film vázlatában benne volt pár forró csókjelenet meg egy ágyjelenet is. Gondolom ezekkel az infókkal Ő is tisztában van.
Intettem a fejemmel, hogy induljunk meg valamerre. Sétzálni kezdtünk a vízhez közel majd egy fa árnyékában leültünk a fa alá.Amikor leültünk újra az arcára néztem. Valahogy annyira illett ehhz az szerephez, hogy azt kimondani nem lehet. A szökevény herceg. Én nem tudom mennyire passzolok Nikka szerepéhez, és azt sem tudom, hogy hozzá mennyire passzolok majd de színésznő vagyok. Bármit el kell tudnom játszani…

Újra belekortyoltam a kávémba. Hihetetlenül jól esett. Ezt is felírhatjuk a pozitív dolgok listájára. Így végülis nem olyan rossz az első benyomásom róla. Mosolyogva a vízre néztem. Ez már jóval valódibb mosoly volt. Belekortyoltam a kávémba.
-Filmekben már volt ágyjeleneted?-kérdeztem végül. A vizet néztem majd szépen lassan ánéztem egy halvány mosollyal. Csak kiváncsi voltam, hogy mennyi tapasztalata van ilyen téren. Nekem már jutott párszor ilyen jelenet szóval nem lesz túlságosan nagy újdonság, de jó lenne tudni, hogy a partnerem mennyire lesz megszeppenve, bár nem igazén néz ki úgy mint aki bármitől is megszeppenne ha valami nőről van szó. Mindenesetre hajtott a kíváncsiság. Bájosan mosolyogva pislogtam rá miközben vártam a válaszát. Közben belekortyoltam a kávémba.

A víz csendesen nyaldosta a partot alig pár méterre tőlünk, csendesen ringatózott. Legalább nem volt teljes csönd. Így jobb volt. Az arcát végigtanulmányoztam majd a testét is Alapjáraton teljes mértékben elégedett voltam vele. Jó pasi. Ez biztos. Így ahogy néztem Őt , enyhe türelmetlenség töltött meg belülről. Vártam már az ágyjelenetet…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 3:02 am

We are who we are//Alex & Megan// Alex-alex-pettyfer-6322870-393-500-5

Itt vagyok a konditermemben. Saját. Ez itt muszáj, főleg ha az ember épp híresség. El sem tudom képzelni, hogy mi várna rám egy közhasználatos konditeremben. A egészen biztos, hogy nem tudnék edzeni, tele lenne lesi fotósokkal a hely és biztosan lehoznák a hírek, hogy Alex Pettyfernek nem jut konditeremre! Gáz de ez van! Ez átoknak számít nem? Ha az ember valamit tesz, figyelnie kell, hogy az jól vagy rosszul sül majd el..
Most itt futok a futó padon, kel a jó kondi, és jó levezető! Már fél órája ezt csinálom és közben hallgatom Katet, a managerem. Ott a napló a kezében és mondja, hogy mikor kivel fogok majd találkozni, mikor mit kell csinálnom, és mennyi a szabadidőm.
- Alex figyelsz te rám??- Vont kérdőre. Kate igazán kedves személy, csak ez neki nagyon fontos.. Nagyon fontos, hogy tudjam mikor hova kell mennem, de ahelyett, hogy a kezembe nyomná azt a határidő naplót, inkább ő rohangál vele, és most elmondja ma mit fogok csinálni.. De mit it? A helyzet az, hogy nem nagyon figyeltem rá, kissé a gondolataim elkalandoztak.
-Bocsáss meg kissé elkalandoztak a gondolataim!- Néztem rá zavart pillantással. Nem tehetek róla, hogy olyan monoton, vontatott hangon beszél, hoyg nem tudja élettel teljesebben mondani!
-Azt mindjárt gondoltam Alex, de te hogy fogod ezt így megjegyezni!- Csapott a kis íróasztalra ami most itt volt előttem. A futó pad előtt. Méri az időt, komolyan ez beteges!
És vele töltöm a mindennapjaim...
Éreztem, hogy lassulok*
-Alex nem állhatsz meg!- Sziszegte mérgesen, és a naplóját otthagyva sétált mellém. Én aki nem akar ujjat húzni evvel a nőszeméllyel, aki fogta és most az életemre tör. Ha lehetősége lenne rá biztos, hogy baltával állna felettem és úgy hajtana
-Oké nem állok meg, de így beszéd közbe nehezebb futni! Olvasd fel mégegyszer!- Néztem rá szigorún -Kérlek!- Tettem hozzá bájosan pislogva.
-Szóval 5 perc és vége az edzésnek, aztán pedig fél óra múlva el kell készülnöd mert egy óra múlva a parton találkozol az új partnereddel akivel a főszerepet játszátok a "Romboló pompa" vagy mi volt a címe!- Igen az új filmem. Én és Megan Fox. A forgatókönyvet már átolvastuk, de az csak egy vázlat volt. A történet már 80%-ig kész is van. Én mint Frederick herceg aki menekül a népe elől, nem akar a trónra ülni, és miközben éli életét és nagyban csajozik megismerkedik egy lánykával akivel szorosabb kapcsolatba fog kerülni. Őt játsza Megan. Még sosem szerepeltük közös filmben, egy két buliban találkoztunk, én láttam az alkotásait, úgy érzem remek partner lesz.
-Vége!- Állt fel Kate is én pedig kifulladva lassítottam a lépteimen, de nem álltam meg. Gyalogoltam a futópadon, kezemben pedig ott volt a víz amibe jó ízűen belekortyoltam.
***

A part felé kocsikáztam. A fekete autóm sötétített ablakán nem láthatott be senki. Végre egy kis magány. Az autómból hangosan szólt a rádió, ment a klíma. A napszemüveget most feltoltam szőkés fürtjeimbe. Egy póló volt rajtam és egy fürdőnadrág alulra pedig egy strandpapucsot vettem fel. Márkás! Ha esetleg valaki pletykálna rólam, nem öt forintért vettem! Hamarosan meg is érkeztem. Ajjaj 3 perce itt kéne lennem! Mutatja, hogy itt van már Megan autója. Remélem szereti a jegeskávét, mert most hoztam neki is, itt a nagy melegben remélem, hogy jól esik neki. Kate mondta, hogy neki azt mondták, hogy szereti..
Fura, hogy erre nincs senki, csak mi ketten!
Kiszálltam a kocsimból, óvatosan kivettem a két italt, és a csipogómmal be is zártam.
Öles léptekkel haladtam a fekete hajzuhatag felé ahol a lányt sejtettem..
-Szia, bocsáss meg, hogy késtem csak beugrottam még ezért!- Emeltem felé a kis papírpoharat, és jeleztem, hogy vegye el. Komolyan remélem, hogy megtaláljuk a közös hangot, mert ha nem az egészen biztos, hogy kínzás lesz a forgatás!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitimeCsüt. Ápr. 28, 2011 1:52 am

We are who we are//Alex & Megan// Mm4


Otthon álltam a nappaliban és bámultam ki a hatalmas ablakon. Lent az utca zajos volt, mint mindig. A következő filmen gondolkoztam. Nem túl komplikált történet, de a mai fiatalságnak nem kell túlságosan sok, elég nekik valami misztikussá tett szerelmi történet. Hát a következő film pontosan ez lesz. Egy srácról szól aki a világok vándora, egy lázadó , szökevény herceg akiért a fél galaxist keresztül utazza a népe, csak azért, hogy visszavihessék a bolygójukra, a kutatás során viszont minden utukba kerülő bolygót elpusztítanak, hogy oda már ne menekülhessen a herceg. A herceg eközben éli kis életét, minden napot más bolygón tölt, más szerető karjában amíg össze nem találkozik, Nikka-val. Nikka egy egyszerű lány. A vére nemes ami a fajából adódik. Úgynevezett gyógyító vagy mi a szösz. Magán kívül bárkit meg tud gyógyítani.
Hát mit ne mondjak nem túl bonyolult történet. De hát istenem ebben is siker rejlik. Elméletileg. Emellett a szökevény herceg szerepét egy olyan színész játsza akit azért elég jól elláttak. Helyes izmos meg minden ami csak kell. Nem nagy szám. Olyan mint a többi színész mégis a legtöbben körülöttem oda vannak érte amit egyenlőre nem nagyon értek. A hajam enyhén be volt göndörítve, felvettem a fürdőruhámat és rá egy fehér topot, koptatott farmer shortot, egy farmer mellényt és a napszemüvegemet meg a sarucipőmet és már mentem is. Lementem a mélygarázsba a lifttel és beültem a piros sportkocsimba aminek sötétítettek voltak az ablakai, hogy ne lássanak be az emberek. A parton lett megszervezve a találkozó, egy olyan szakaszon ahol nyugton lehetünk. Mindezt az a nő szervezte, aki beosztja a napirendemet meg elintéz nekem mindent. Ő is odavan a srácért. Remek.

Azt akarják a rendező meg mindenki, hogy ismerkedjünk össze még a nagy film előtt, hogy ne legyünk idegenek majd egymásnak mert elméletileg lesz majd egy-két kényes jelenetünk amit lehet , hogy egyszerűbben meg tudunk csinálni majd ha nem vadidegenként lépünk majd egymás elé.

Végigkanyarogtam az utcákon és a part menti úton kicsit ráléptem a gézpedálra mert már kicsit késésben voltam. Az út szépen lassan kihalt majd elértem arra a szakaszra. Leparkoltam az út mellé és kiszálltam a kocsiból. A napszemüvegemet bent hagytam a kocsiban, hogy ne legyen zavaró tényező vagy valami ilyesmi. Bezártam az autómat és elindultam a kis ösvényen ami az öböldbe vezetett amit ‘elvileg’ nem sokan ismernek. Nem volt nehéz odatalálni. Amikor leértem a homokra akkor levettem a cipőmet és a kezemben vittem.

Egyébként nem hittem volna, hogy van ilyen hely a környéken ami ennyire elhagyatott lett volna. Tényleg nem nagyon ismerik vagy valahogy eltüntették innen az összes embert. Na mindegy zavarni nem fognak minket ez az egy teljesen biztos már most. Remélhetőleg lesifotósok sem kapnak el minket. Nem sok kedvem van hozzá, hogy megint összehozzanak valami vadidegen sráccal akit még nem is ismerek. Mindenesetre nem várok tőle túl sokat. Nem hiszem, hogy Ő lenne a nagy kívétel. Amilyennek leírták az alapján eléggé el lehet szállva magától. Gondolom. De egy esélyt kap. Azt mindenki megérdemli, de az első benyomás nálam elég befolyásoló tényező…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





We are who we are//Alex & Megan// Empty
TémanyitásTárgy: Re: We are who we are//Alex & Megan//   We are who we are//Alex & Megan// Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
We are who we are//Alex & Megan//
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 10 million fireflies by:Jess and Alex

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Starlet :: Hanging on having fun on the main street :: Beach-
Ugrás: