Starlet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Starlet

Sztáros szerepjáték
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 @PaulWesley

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. May. 08.
Age : 35

@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitimeSzer. Május 18, 2011 2:57 am

@PaulWesley Hát sajnos ez igaz, nemsokára majd új helyet kell keresnünk, de addig is élvezzük amíg lehet :]
Vissza az elejére Go down
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. May. 08.
Age : 35

@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 9:50 pm

@PaulWesley a Broadwalk streeten egy nagy betűkkel ki van írva hogy "MAX Fit" mindenféle nyugtató terápiák, kényeztető masszázs, meg edzőtermek találhatók itt plusz még uszoda is van. Nekem bejött ;D
Vissza az elejére Go down
Hayden Panettiere

Hayden Panettiere


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. May. 08.
Age : 35

@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 12:33 am

@PaulWesley Talán téged is el kéne küldeni arra a kezelésre amire engem küldtek el legutoljára a barátnőim. Nagyon jó volt és legalább 5 évvel fiatalabbnak éreztem magam Smile
Vissza az elejére Go down
Paul Wesley

Paul Wesley


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Apr. 27.

@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitimeKedd Május 17, 2011 12:03 am

Valamiért olyan furcsán érzem magam. Mintha nem találnám a helyem a világban. Jót tenne egy kis pihenés.
Vissza az elejére Go down
Paul Wesley

Paul Wesley


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Apr. 27.

@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitimeSzer. Május 04, 2011 1:17 am

Szépen, lassan én is kiismerem magam itt. Nahát mennyi követőm van! Kedvesek vagytok! Köszönöm. (:
Vissza az elejére Go down
Paul Wesley

Paul Wesley


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Apr. 27.

@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitimeSzer. Ápr. 27, 2011 10:42 pm

Én is regisztráltam twitterre. Munkatársaim buzdítása végre meghozta gyümölcsét. Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





@PaulWesley Empty
TémanyitásTárgy: Re: @PaulWesley   @PaulWesley Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
@PaulWesley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Starlet :: Live your life :: Twitter-
Ugrás: